O nás

Kdo jsme

Jako nezávislí pojišťovací makléři působíme na českém trhu více jak 22 let nejen v oblasti pojištění průmyslu a podnikatelů, ale i v oblasti pojištění soukromých občanů.
Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi umíme zajistit pojištění na míru.

Co děláme

Pojišťovací makléř na rozdíl od zástupců pojišťoven a pojišťovacích agentů pracuje vždy na základě smlouvy s klientem a jeho prvořadým cílem je chránit zájmy klienta v oblasti pojištění. 

Jsme nezávislí a naše společnost nabízí komplexní služby pro své klienty, jimiž jsou velké společnosti a organizace a současně jednotlivci – privátní osoby. Své služby garantujeme a svým klientům nabízíme bezplatně

Pojištění strojů a strojních zařízení
Pojištění stavebně montážní
Pojištění živelních rizik
Pojištění nákladu
Pojištění nemovitostí
Pojištění odpovědnosti za škodu
Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli
Pojištění odpovědnosti silničního dopravce
Pojištění speciálních rizik
Havarijní pojištění motorových vozidel
Zákonné pojištění motorových vozidel
Strojní a havarijní pojištění lokomotiv
Pojištění plavidel
Pojištění letadel
Cestovní pojištění
Pojištění pohledávek

Proč si vybrat nás?

G.F.P je tu pro Vás již více jak 22 let. Jsme ryze českou makléřskou společností. Společnost je registrovaným pojišťovacím makléřem, pojišťovacím agentem a samostatným likvidátorem pojistných událostí, jsme také členy Komory pojišťovacích zprostředkovatelů.

Pravidelně se školíme a máme nejnovější povědomí o pojistných produktech, poskytujeme kompletní služby jak v oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik, občanského pojištění, tak i v oblasti pojištění obecního majetku. Poskytujeme klientům kvalitní poradenství při výběru pojistných rizik a případně i konstrukci odchylných ujednání dle konkrétních potřeb klienta.

Za tu dobu se nám podařilo pomoci již mnoha klientům k tomu, aby jim sjednané pojištění k něčemu bylo. A to, i když pojišťovna pojistné plnění z pojistné smlouvy původně zamítla.

Našim klientům poskytujeme odbornou asistenci při likvidaci pojistných událostí ve všech odvětví pojišťovacích rizik, která může být pro klienty při svém řešení často časově i ekonomicky náročná. Při likvidaci škod využíváme své dlouholeté zkušenosti s celým procesem šetření události a orientaci ve všeobecných obchodních podmínkách daných pojišťoven včetně jejich výluk z pojistného plnění. Naší prací se snažíme vždy dosáhnout maximální výši pojistného plnění.

Ve spoustě  případech se nám daří zdárně dořešit i již zamítnuté škody z pojištění, tedy znovu je otevřít, přezkoumat veškerou dokumentaci a připravit odvolání k závěru šetření pojišťoven.

Sjednaných zakázek
let zkušenosti na trhu
Sjednaných pojišťoven
Ocenění

Máte zájem s námi spolupracovat?